Date de contact al colaboratorilor DGÎ Cahul

                    Lista colaboratorilor din cadrul Direcției Generale Învățământ Cahul

Funcția deținută

 

Numele,Prenumele Telefon

Adresa electronică

Serviciu

Mobil

Șef DGÎ Baban Valeriu 20748 069504514 valeriubaban@yahoo.com
Șef Adjunct DGÎ Cebotari Elena 81506 076726675 cahulprescolar@gmail.com
Șef Secție PEM Alexandrova Tatiana 21576 069445152 altatiana9@yahoo.com
Secretar administrativ Marin Alexandra 23948 060796804 dgitsch@gmail.com
Specialist Principal Pralea Angela 20721 061184750 a.pralea@mail.ru
Specialist Principal Antohi Natalia 20719 069118739 antohinatalia1975@gmail.com
Specialist Principal Caranic Alina 20721 079635179 acaranic@mail.ru
Specialist Principal Turceac Igor 22974 079019814 turceacigor@gmail.com
Șef DMCFP Raru Svetlana 21576 078528586 s.raru@mail.ru
Specialist principal – metodist Pascal Ion 23971 069285022 ipascal@mail.ru
Specialist principal – metodist Stanilă Iulia 23971 079102296 iulia_stanila@yahoo.com
Specialist principal – metodist Brînză Zinaida 26560 079792666 brinzazinaida1@gmail.com
Specialist principal – metodist Gabin Georgeta 26560 078500628 georgetagorea@gmail.com
Specialist Principal – metodist Dumitru Zaharia 22974 079571393 dumitruzaharia95@gmail.com
Specialist Principal – metodist Musteață Rodica 23971 078413457 musteatsarodica@gmail.com
Specialist Principal– metodist Holostenco Liubovi 32690 079926096 liubovi.holostenco@mail.ru
Specialist Principal– metodist Drucenschi Ludmila 32690 079747915 ludmilaleahu@yandex.ru
Specialist Principal– metodist Ceușel Veronica 079745190 Veronicaceusel18@gmail.com
Specialist Principal– metodist Nebunu Ala 068430099 nebunualla@gmail.com
Specialist Principal– metodist Caciura Ina 067666907 ina.caciura@gmail.com
Contabil-șef Popov Ecaterina 26627 068237772 ecaterinaporumb@gmail.com
Specialist principal, economist Babanuță Elena 84748 067138834 jsong@mail.ru
Contabil Nicipurenco Rimma 26627 078960858 nicipurencorimma@mail.ru
Contabil Ștefanco Svetlana 26627 067282329
Contabil Pascal Vasile 26627 076782877 vasilepascal60@mail.ru
Contabil Gîrneț Ana 26627 068549144 ana.girnet66@mail.ru
Şef serviciu SAP Budan Mariana 84751 079163478 budan.mariana@yahoo.com
Șef adjunct,psiholog Bejan Natalia 84751 069995313 natalia.bejan74@gmail.com
Psiholog Șevcenco Victoria 84751 079899207 victoriasevcenco79@gmail.com
Logoped Zacon Galina 84751 078826128 logoped.cahul@gmail.com
Pedagog preșcolar Poștaru Liliana 84751 079205785 Pedagogprescolar.cahul@gmail.com
Psihopedagog și psiholog Șișcov Natalia 84751 079592290 psihopedagogscolarcahul@gmail.com
Psihopedagog preșcolar Roman Cristina 84751 079772310 psihopedagogprescolarcahul@gmail.com